Menu
Your Cart

Filtru aer SA16114

Filtru aer SA16114
Filtru aer SA16114
Filtru aer SA16114
Filtru aer SA16114
Filtru aer SA16114
  • Stoc: STOC LIMITAT
  • Model: XR378.02
  • Greutate: 1.00kg
  • Dimensiuni: 19.00cm x 30.00cm x 35.00cm
Produse vandute: 0
86,25Lei
Fără TVA: 86,25Lei
Livrare in 2-4 zile lucratoare

Filtru aer pentru utilaje si motoare industriale HIFI FILTER SA16114.

Filtru de aer destinat utilizarii pe utilaje agricole, utilaje de constructii, compactoare, excavatoare, tractoare, incarcatoare si alte echipamente cu motoare diesel. Filtrul HIFI FILTER SA16114 este identificat in mai multe cataloage printr-o gama larga de coduri echivalente, inclusiv Donaldson P777638, Fleetguard AF25492, Baldwin RS3884, MANN C21630 si MAHLE LX1775.

Specificatii

  • Producator: HIFI FILTER
  • Cod produs: SA16114 / SA 16114
  • Tip: filtru aer
  • Diametru exterior: 205 mm
  • Diametru interior: 107 mm
  • Inaltime: aprox. 422 mm
  • Greutate: aprox. 1,8 kg
ProducatorCod
HIFI FILTERSA16114
DonaldsonP777638
FleetguardAF25492
BaldwinRS3884
BaldwinRS3734XP
MANN-FILTERC21630
MANN-FILTERC21630/1
MANN-FILTERC21630/3
MAHLE / KnechtLX1775
HengstE672L
HengstE707L
WIX46708
WIX546708
UFI2751800
SakuraA8577
SakuraAS8577
SF FilterSL5660
M-FilterA867
FRAMCA8596
HastingsAF2478
CoopersAEM2746
MecafilterFA3371
MisfatR479
GPCFC832
KoxFL478
KoxFL513
WoodgateWGA1221
Alco FiltersMD7582
ImerM02062
Match Filter4394832
TVH4394832
JCB32/912901
JCB32912901
JCBJRH0026
John DeereAT203469
John DeereRE504850
Komatsu42X01H0P02
Liebherr7371156
Liebherr7412732
New Holland73175974
New Holland82034619
New Holland87577657
New Holland87704248
Case1445951
Case701602A1
Case82028150
Case82034620
CaseG3150523
Perkins26510347
Perkins26510353
Perkins901054
FendtH716200090100
Atlas Copco5112305740
Ingersoll Rand85400752
Renault VI7700050838
  • ACI 5813902 ACI
  • ACI 5813904 ACI
  • MD-7582 ALCO FILTER
  • B009ND4790 AMAZON (ASIN)
  • RS3734 BALDWIN
  • RS3734XP BALDWIN
  • F026400269 BOSCH
  • S0269 BOSCH
  • FLI9169 COOPERSFIAAM
  • DBA5228 DONALDSON
  • P777844 DONALDSON
  • P778214 DONALDSON
  • P781039 DONALDSON
  • P783554 DONALDSON
  • 175764 FEBI
  • AF25964 FLEETGUARD
  • CA5858 FRAM
  • CA8596 FRAM
  • 9304100244 GROVE
  • 2051200 HAMM
  • E672L HENGST FILTER
  • E707L HENGST FILTER
  • SA16114 HIFI FILTER
  • SA16238 HIFI FILTER
  • LAF8149 LUBERFINER
  • LX 1775 MAHLE
  • C 21 6304 MANN & HUMMEL
  • CF11402 MANN-FILTER
  • PFA6605 PARKER/RACOR
  • 26510353 PERKINS
  • 5813902 VAN WEZEL
  • 5813904 VAN WEZEL
  • ACI 5813902 VAN WEZEL
  • ACI 5813904 VAN WEZEL
  • 46761 WIX FILTERS
OEM part number equivalent
  • WR127271 AGCO
  • 392120A1 CASE
  • 82028977 CASE
  • 82034629 CASE
  • 87682990 CASE
  • G3150523 CASE
  • W3150514 CASE
  • 1304678 CATERPILLAR
  • 1527217 CATERPILLAR
  • 2211170 CATERPILLAR
  • 3220552 CATERPILLAR
  • 7700061013 CLAAS
  • 908450 DYNAPAC
  • H515200090100 FENDT
  • H716200090100 FENDT
  • 602046684 ISUZU
  • 8041322 IVECO
  • 329/12901 JCB
  • JRH0026 JCB
  • AT203469 JOHN DEERE
  • AT222722 JOHN DEERE
  • 42X01HOP02 KOMATSU
  • 6001853100 KOMATSU
  • 6001853110 KOMATSU
  • 7371156 LIEBHERR
  • 7412732 LIEBHERR
  • 4271467M1 MASSEY FERGUSON
  • 433893A1 MC CORMICK
  • 82028977 STEYR
  • 82034630 STEYR
  • 820346301 STEYR
  • F434072 TIMBERJACK
  • 11110215 VOLVO

Aplicatii:

  • CASE IH
    • AF
    • MAXXUM
    • MXM
    • MXU
    • PUMA
  • CASE-STEYR
    • 6000
    • CVT
    • PROFI
  • CLAAS
    • ARES
  • DEUTZ FAHR
    • AGROTRON
  • FENDT
    • 300
    • 500
    • 600
    • 700
    • 800
  • JOHN DEERE
    • 200
    • 300
    • 3000
    • 400
    • 4000
    • 500
    • 600
    • 6000
    • 700
    • 7000
    • TC
  • LANDINI
    • LANDPOWER
    • LEGEND
  • LIEBHERR
    • A
    • L
    • R
  • MASSEY FERGUSON
    • 5000
    • 6000
    • 7000
  • MC CORMICK
    • G-MAX
    • MTX
  • NEW HOLLAND
    • T6-TIER
    • T6000
    • T7
    • TM
    • TS
    • TSA
  • RENAULT
    • 1000
    • ARES
    • TEMIS
    • XX-14
  • SAME
    • IRON
  • VOLVO
    • ABG

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun