



Bobina inductie, Dacia Logan si Duster 1.6, 16V, 8200568671, BK63000
- Stoc: In Stoc
- Model: 1LEBI16
- Greutate: 1.00kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 30.00cm x 35.00cm
Produse vandute: 0
98,92Lei
Fără TVA: 98,92Lei
Livrare in 2-4 zile lucratoare
Bobină Inducție Dacia Logan / Duster 1.6 16V 8200568671 BK63000
Brand: Breckner Germany
specificatii:
- Tensiune [V]: 12
- Tehnica de cuplaj: SAE-Kontaktfeder, Spark Spring
- Numar bucati necesare: 4
- Pentru componente vezi lista acestora:
- A se schimba numai în perechi:
- Numărul conexiunilor cu mufă: 2
- Nr. de cuplaje: 1
- Tip ambalaj: Cutie
- Bobina aprindere: Constructie racord SAE, inclusiv fisa aprinere bujie
- Lungime ambalaj [cm]: 21,8
- Latime ambalaj [cm]: 5,8
- Inaltime ambalaj [cm]: 5,2
Masini compatibile
- RENAULT MEGANE: 2.0 TCe, 1.6 16V, 1.4 e, 1.4, 2.0 16V, 1.4 16V, 1.8 16V, 1.6, 2.0, 2.0 Renault Sport, 2.0 16V Turbo, 1.6 Bifuel, 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 Flex-Fuel, 1.6 16V Bifuel, 1.6 BiFuel, 2.0 RT, 2.0 R.S., 2.0 TCe 220, 1.6 LPG 16VRENAULT KANGOO: 1.6 16V bivalent, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6, 1.6 16V FLEX, 1.6 16V LPGRENAULT FLUENCE: 1.6 16V, 1.6 LPG 16VRENAULT SCÉNIC: 1.6 E85, 1.4 16V, 2.0 16V, 2.0 16V RX4, 1.8 16V, 2.0, 1.6, 1.4, 2.0 16V Turbo, 1.6 16V, 1.8 4x4, 1.6 BiFuel, 1.6 VVTRENAULT CLIO: 1.6, 1.6 16V, 1.4 16V, 2.0 16V Sport, 1.6 16V GTRENAULT SYMBOL: 1.6 16V, 1.4RENAULT THALIA: 1.6 16V, 1.4 16V, 1.4RENAULT LAGUNA: 1.8 16V, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 16V IDE, 2.0 16V Turbo, 1.6, 1.6 Bifuel, 2.0 GT, 2.0, 1.6 LPGRENAULT ESPACE: 2.0 16V, 2.0, 2.0 TurboRENAULT SANDERO/STEPWAY: 1.6RENAULT GRAND: 1.6 16V Bifuel, 1.6, 2.0, 1.6 16V, 1.6 Flex, 1.6 E85RENAULT TRAFIC: 2.0, 2.0 16VRENAULT AVANTIME: 2.0 16V TurboRENAULT VEL: 2.0 16V Turbo, 2.0 16 V TurboRENAULT MODUS: 1.6, 1.4RENAULT LOGAN: 1.6RENAULT TWINGO: 1.6 RSRENAULT WIND: 1.6RENAULT DUSTER: 2.0 4x4RENAULT Megane: 1.4, 1.6, 1.8, 1.6 BiFuelMEGANE: 2.0 TCe, 1.6 16V, 1.4 e, 1.4, 2.0 16V, 1.4 16V, 1.8 16V, 1.6, 2.0, 2.0 Renault Sport, 2.0 16V Turbo, 1.6 Bifuel, 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 Flex-Fuel, 1.6 16V Bifuel, 1.6 BiFuel, 2.0 RT, 2.0 R.S., 2.0 TCe 220, 1.6 LPG 16VKANGOO: 1.6 16V bivalent, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6, 1.6 16V FLEX, 1.6 16V LPGFLUENCE: 1.6 16V, 1.6 LPG 16VSCÉNIC: 1.6 E85, 1.4 16V, 2.0 16V, 2.0 16V RX4, 1.8 16V, 2.0, 1.6, 1.4, 2.0 16V Turbo, 1.6 16V, 1.8 4x4, 1.6 BiFuel, 1.6 VVTLOGAN: 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 16V, 1.6, 1.6 16V FlexifuelCLIO: 1.6, 1.6 16V, 1.4 16V, 2.0 16V Sport, 1.6 16V GTSYMBOL: 1.6 16V, 1.4THALIA: 1.6 16V, 1.4 16V, 1.4LAGUNA: 1.8 16V, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 16V IDE, 2.0 16V Turbo, 1.6, 1.6 Bifuel, 2.0 GT, 2.0, 1.6 LPGESPACE: 2.0 16V, 2.0, 2.0 TurboDUSTER: 1.6 16V LPG, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 SCe 115, 1.6 SCe 115 4x4, 2.0 4x4SANDERO/STEPWAY: 1.6GRAND: 1.6 16V Bifuel, 1.6, 2.0, 1.6 16V, 1.6 Flex, 1.6 E85SANDERO: 1.6 16V Bifuel, 1.6 16VTRAFIC: 2.0, 2.0 16VVIVARO: 2.0 16V, 2.0 ECOTECAVANTIME: 2.0 16V TurboVEL: 2.0 16V Turbo, 2.0 16 V TurboPRIMASTAR: 2.0MODUS: 1.6, 1.4TWINGO: 1.6 RSKUBISTAR: 1.2, 1.6 16VWIND: 1.6Megane: 1.4, 1.6, 1.8, 1.6 BiFuelDACIA LOGAN: 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 16V, 1.6 16V FlexifuelDACIA DUSTER: 1.6 16V LPG, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 SCe 115, 1.6 SCe 115 4x4DACIA SANDERO: 1.6 16V Bifuel, 1.6 16VOPEL VIVARO: 2.0 16V, 2.0 ECOTECNISSAN PRIMASTAR: 2.0NISSAN KUBISTAR: 1.2, 1.6 16V



